sadsad x
asdasd

Schafer Pro Expert Et Kıyma Makinesi Siyah

Stoklarda Mevcut
(Yorumlar 2)
1.299,00 TL
Havale ile : 1.299,00 TL
Adet

Schafer Pro Expert Et Kıyma Makinesi Siyah
Çocuklardan yetişkinlere hemen herkesin favori yemekleri arasında köftelerin önemli bir yeri bulunur. Tam kıvamında, dışı çıtır çıtır olan içi sulu ve lezzetli bir köfte yapmanın sırrı ise doğal olarak kıymanın niteliğinden gelir. Kimileri kuzu ve dana etleri gibi farklı cins kıymaları karıştırmayı tercih ederken kimileri mükemmel kıvam için birkaç kez çekilmiş veya zırhtan geçirilmiş kıymalar kullanmayı seçer. Schafer Proexpert et kıyma makinesi, farklı kıvam ve karışımlarda kıymalar hazırlayabilme imkânı sunar. Eti doğrudan kullanmak yerine kıyma hâline getirerek köfte, kebap ve böreklerin içinde kullanmayı tercih edenler için kurtarıcı mutfak yardımcıları arasında yer alır. Schafer kıyma makinesi, kolay kullanımı sayesinde kıyma çekmek için kasaba uğramanın veya et zırhı ile dakikalarca güç harcamanın önüne geçer.

Schafer Pro Expert Kıyma Makinesinin Özellikleri Nelerdir?
Schafer Proexpert et kıyma makinesi, kompakt tasarımı ve zarif detayları ile mutfakların şık ve kullanışlı yardımcıları arasında yer alır. Siyah ve inox uyumundan meydana gelen ürün, paslanmaz çelik materyali sayesinde nem, sıcaklık, darbe ve sürtünmeye karşı dayanıklılığını korur. 2000 Watt motor gücü sayesinde sert ve sinirli etleri bile saniyeler içerisinde kıyma haline getirebilir. Schafer Pro Expert kıyma makinesi, durdurma ve geri alma butonuyla kolay kullanım sunar. 2 farklı boyutta tasarlanan kıyma diskleri sayesinde farklı tarifler için ince veya kalın çekim yapabilme olanağı sağlar. İtici aksesuarı ile eklenen gıdalar bıçaklara doğru kolay ve güvenli şekilde bastırılabilir. Değiştirilebilen uç aparatları sayesinde sucuk ve sosis gibi saklanabilir gıda ürünleri hazırlamaya imkân sunar. Bunun yanında mükemmel içli köfteler hazırlayabilmek için de oldukça kullanışlıdır.

Schafer Pro Expert Siyah Kıyma Makinesi Kaliteli midir?
Akşam yemeğine davet ettiğiniz misafirlerinize tam kıvamında bir kıyma kebabı yapmak istiyorsunuz, ancak evde yalnızca sinirsiz parça etler var. Bu ürün sayesinde kıyma almak veya çektirmek için kasaba gitmenize gerek kalmaz. Bunun gibi birçok ihtiyacınızı cevap verecek olan Schafer Proexpert et kıyma makinesi, saniyeler içinde tariflerinize en uygun kalınlık ve kıvamda kıyma hazırlamanıza yardımcı olur. Son derece pratik ve güvenli tasarımı sayesinde normal şartlarda oldukça yorucu ve zor yapılabilecek kıyma, sosis, sucuk ve içli köfte gibi gıda ürünlerini güç harcamadan hazırlayabilme imkânı verir. Paslanmaz çelik bıçakları ve iç aksamı sayesinde tüm gıda maddelerini güvenli ve sağlıklı bir şekilde hazırlar. 2000 watt motoru, çok miktarda sert eti bile kolay bir şekilde çeker. İçeriğinden şüphe etmeyeceğiniz lezzetli tarifler hazırlamanızı sağlar.

Schafer Pro Expert Kıyma Makinesinin Kullanımı Güvenli mi?
Tamamen paslanmaz çelik gövdesi ve aksesuarları ile güvenle tüketilebilecek sağlıklı ve temiz gıda maddeleri elde etmenizi sağlar. Ancak kıyma çekme makineleri, içerisindeki çok sayıda bıçak nedeniyle birçok kişi için korku tedirgin edici olabilir. Schafer Proexpert et kıyma makinesi, durdurma ve geri alma butonu sayesinde anlık oluşabilecek hata ve kazalara karşı kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Bunun yanında metal itici aksesuarı sayesinde kıyma ve harçları ellerinizle bıçaklara doğru itme zorunluluğunun önüne geçer. İtici aksesuar ile tüm harcı veya eti bıçaklara doğru yönlendirebilirsiniz. Bu sayede ellerinizi kirlenmekten ve kesilme gibi mutfak kazalarından koruyabilir, kıyma ve sucuk doldurma işlemlerinizi daha kısa sürede halledebilirsiniz. Schafer Pro Expert kıyma makinesi yorumlarını inceleyerek kullanım, kalite ve güvenlik gibi unsurlar hakkında bilgi edinebilir, mutfak yardımcınızı Trendyol’dan kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

 • Güç : 2000 W
 • Izgara/Ayna Adedi : 2
 • İçli Köfte Yapma Aparatı : Var
 • Sosis Yapma Aparatı : Var
 • Bıçak Özelliği : Paslanmaz Çelik
 • Renk : Siyah
 • Gövde Malzemesi : Plastik
 • Kıyma Diski Sayısı : 2
 • 2 Farklı Boyutta Et Kıyma Diskleri (ince-Kalın)
 • Paslanmaz Çelik Bıçak
 • İçli Köfte Şekillendirme Aparatı
 • Sucuk ve Sosis Aparatı
 • Metal Dişli
 • Durdurma Butonu ve Geri Alma Butonu

İlgili Ürünler
(0)
(0)
Benzer Ürünler
(0)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.