sadsad x
asdasd

Samsung DW60DG540FWQTR 4 Programlı Bulaşık Makinesi Beyaz

Stoklarda Mevcut
(Yorumlar 0)
%26
15.699,00 TL
21.100,00 TL
Kazancınız : 5.401,00 TL
Havale ile : 15.699,00 TL
Adet

Samsung DW60DG540FWQTR 4 Programlı Bulaşık Makinesi Beyaz

Ürün Açıklaması

Az enerji kullanır, verimli bir şekilde temizler

Yüksek Enerji Verimliliği

Daha az enerji kullanarak bulaşıkları verimli bir şekilde temizler. 2021 yılında yürürlüğe giren yeni Avrupa etiketleme sistemi kapsamında sahip olduğu D enerji etiketi ile yüksek enerji verimliliği sağlar. Böylece yıkama performansı etkilenmeden ve işlevsellikten ödün vermeden daha az enerji tükettiği kanıtlanmıştır.

 

Buharı dışarı vermek ve daha hızlı kurutmak için otomatik açılan kapı

Otomatik Açılan Kapı

Otomatik Açılan Kapı özelliği ile yıkanan bulaşıklarınızın her zaman parıldamasını sağlayın. Durulama ve kurutma aşaması tamamlandığında buharın dışarı çıkmasına izin vermek için bulaşık makinesinin kapısı otomatik olarak 10 cm açılır. Bu şekilde, özellikle plastik ve küçük parçaların hızlı ve iyi bir şekilde kurutmasını sağlar.

 

Program takibini daha kolay yapın

Büyük LED Ekran

Okunması kolay geniş bir LED ekran ile bulaşık yıkama programınızı daha rahat bir şekilde takip edin.

 

Çatal-bıçak takımlarını kolaylıkla yerleştirin ve yıkayın

Esnek 3. Raf, çatal-bıçak takımları ve mutfak gereçleri gibi küçük ve hafif parçaları yerleştirmek için üst kısımda özel bir alan sağlar. Böylece güçlü su püskürtmeyle bulaşıklarınız tamamen ve güvenli bir şekilde temizlenir.

 

Farklı boyutlardaki bulaşıkları yerleştirme rahatlığı

Kolay Yükseklik Ayarı

Esnek İç Mekanın yüksekliği ayarlanabilir, böylece raf 5 cm daha yükseltilebilir veya alçaltılabilir. Alt rafta daha fazla alan yaratarak, uzun kaplar, geniş ve büyük tabaklar; üst rafta ise kadeh veya kupalar gibi çeşitli boyutlardaki bulaşıkları yerleştirebilirsiniz.

 

Farklı boyutlardaki bulaşıkları yerleştirme rahatlığı

Az miktardaki bulaşıkları yıkarken zaman ve enerjiden tasarruf edin

Artık, bulaşık makinesinin dolmasını beklediğimiz günler geride kaldı. Yarım Yük ayarı, bulaşıkları sadece alt kısım veya sadece üst kısma yerleştirme ve temizleme esnekliği sağlar. Böylece daha az miktardaki bulaşıklarınızı yıkarken zaman ve enerji tasarrufu sağlarsınız.

60 dakikalık yıkama ve kurutma özelliğiyle zamandan tasarruf edin

60 dakikalık Hızlı Yıkama seçeneği bulaşıklarınızı daha hızlı yıkama ve kurutma imkanı sunar. Aşırı kirli olmayan ve yoğun temizlik gerektirmeyen az miktardaki bulaşıklar için ideal olup; sadece 60 dakika içinde yıkama ve kurutma döngüsünü tamamlar.

 

Benzer Ürünler
(0)